شرکت گسترش مدیریت ایساتیس  در سال 1390 تاتسیس شد . این شرکت با مشارکت اساتید و کارشناسان حرفه ای حوزه کسب و کار و همگام و همسو با شرایط کشور فعالیت های خود را  در 3 حوزه مشاوره،‌ آموزش و انتشارات دنبال نمود .آموزش یکی از وجوه به هم پیوسته شرکت گسترش مدیریت سامان ایساتیس است و با هدف تقویت دانش نظری، توسعه بینش سیستمی و راهبردی و ارتقاء مهارت های کاربردی مدیریت، دوره های آموزشی متمایز خود را در استان ارائه می نماید. این شرکت با شناسایی نیازهای آموزشی مؤسسات و شرکت ها و با بهره گیری از توان علمی و عملی شبکه­ای از استادان و مشاوران متخصص و مجرب کشور، دوره های آموزشی متنوع را برای سطوح مختلف مدیران ارشد، مدیران میانی، کارشناسان و سرپرستان با گرایش های مختلف طراحی و اجرا می­نماید. ارائه دانش و مفاهیم روز، تاکید بر جنبه های کاربردی و استفاده از شیوه های نوین تدریس از ویژگی های بارز آموزش در این شرکت است.

 

اهم فعالیت های شرکت گسترش مدیریت سامان ایساتیس

 • نمایندگی مرکز آموزش بازرگانی:

مرکز آموزش بازرگانی در راستای کمک به سازمان ها برای تطبیق هر چه بیشتر این شرایط و در پاسخگویی به نیاز به تغییرات و به روزرسانی دانش حرفه ای صنایع ایجاد شده و در این مسیر تمام تلاش خود را برای تحقق این امر مصروف نموده است این مرکز با توسعه نمایندگی های خود در ساسر کشور سعی نموده خدمات خود را در سطح کشور توسعه داده   و صنایع و سازمان های کوچک و بزرگ ایران زمین را در سطوح مختلف یاری نماید . در همین راستا شرکت گسترش مدیریت ایساتیس نیز که سابقه تاسیس آن به اوایل سال 1390 می رسد برای اخذ نمایندگی مرکز آموزش بازرگانی اقدام نمود و با بررسی های و ارزیابی های انجام شده در اواخر سال 1393 برای نمایندگی استان یزد مرکز آموزش بازرگانی حایز شرایط دانسته شد .

با توجه به اخذ نمایندگی مرکز آموزش بازرگانی به ویژه در حوزه دوره های کوتاه مدت و کاربردی آن مرکز محترم و درخواست مرکز برای ارائه برنامه 5 ساله مرکز یزد در ادامه به تشریح و توضیح برنامه تجاری و 5 ساله این مرکز در استان یزد می پردازیم .

ماموریت، چشم انداز، ارزش‌ها و سیاست‌های کلان مرکز استان یزد

 1.  مأموریت:

ماموریت اصلی ما همراستا با ماموریت مرکز آموزش بازرگانی کشور " فعالیت در نقش حلقه واصل بین دانشگاه‌ها و بخش‌های اقتصادی و بازرگانی کشور به منظور توانمندسازی و ارتقاء مهارتهای کاربردی مورد نیاز فعالان و دانش آموختگان دانشگاهی در حوزه‌های تجارت و بازرگانی، اقتصاد و مدیریت  استان یزد  خواهد بود. برای این نمایندگی، ارائه خدمات فوق در منطقه استان یزد، در اولویت اول قرار خواهد داشت. ما از این طریق خواهیم توانست به توسعه اقتصادی و فرهنگی در منطقه مورد نظر کمک کرده و در نتیجه، برای افزایش رفاه، آسایش و ارتقای سطح کیفیت زندگی مردم این استان نقش آفرینی کنیم. سرمایه های انسانی ما، اصلی ترین دارائی و سرمایه های ما محسوب خواهند شد و بصورت روز افزون به افزایش کیفیت زندگی کاری در این مجموعه برای آنان خواهیم اندیشید.

 

2-  چشم انداز:

چشم اندازه نمایندگی یزد مرکز آموزش بازرگانی برای 5 سال آینده عبارت است از :

 • بزرگترین مرکز برگزار کننده دوره های حرفه ای، کوتاه مدت و کاربردی کسب و کار در استان یزد
 • توانمند در جهت انتقال دانش به روز و کاربردی در زمینه های مرتبط. (مرکز توانائی دارد که با بهره گیری از سرمایه های انسانی ارزشمند خود، به تولید مدام دانش بومی و یا بومی سازی دانش موجود برای کاربرد در مدیریت سازمان ها و بنگاه ها کمک کند.)
 • دستیابی به نرم افزارها و راه حل های ویژه مرکز در زمینه های مختلف.
 • ایجاد شبکه گسترده ای از دانشگران در سطح کشور، که به صور مختلف با مرکز یزد همکاری           می کنند.
 • خوشنامی و نام و نشان قابل اطمینان در میان سازمان ها و بنگاههای اقتصادی و صنعتی سطح استان و کل کشور.
 • همراهی همکارانی حرفه ای، دانشگر، باانگیزه، رشید، دلسوز، متعهد و تلاشگر که می توانند مرکز را به بالاترین قلل توفیق برسانند.
 • سودآوری متناسب و در نتیجه توان توسعه مستمر.

 

اهداف بلندت مدت مرکز ( 5 ساله) :

 • تربیت متخصصین برای سطوح مختلف شرکت ها و بنگاه های اقتصادی و صنعتی استان
 • شناسایی و برآورده نمودن نیازهای آموزشی موسسات و شرکت های استان
 • ارتقاء دانش جدید و پرورش مدیران و کارشناسان حرفه­ای استان